Razpis za izvedbo študentskih projektov v Peskovniku - letni semester 2023/24

11. 12. 2023

Javni razpis za izvedbo študentskih projektov v Peskovniku – odprtem laboratoriju Univerze v Ljubljani Fakultete za strojništvo

Z današnjim dnem je odprt razpis za izvedbo študentskih projektov v Peskovniku – odprtem laboratoriju Univerze v Ljubljani Fakultete za strojništvo v letnem semestru.

Razpisna dokumentacija in pravilnik o pogojih za pridobitev sofinanciranja študentskih projektov v Peskovniku sta dostopna na:

Razpisna dokumentacija

Pravilnik o sofinanciranju

Pravilnik o nivojih članov v Peskovniku

Projekt lahko prijavite do 14. 1. 2024 na spodnji povezavi:

Prijava projekta

Vse prijave oddane do roka se bodo obravnavale enakovredno.

Kako postanem pripravnik ali pripravnica v 4 korakih?

1. Imam status študenta ali študentke Univerze v Ljubljani.

2. Se udeležim treh osnovnih delavnic:

a. Varna uporaba Peskovnika,
b. Osnove uporabe CO2 laserja,
c. Osnove 3D tiska – FDM.
Osnovne delavnice se izvajajo v 1 in 3 tednu meseca.

3. Opravim tečaj varnosti pri delu:

Pošlješ e-mail na ales.hocevar@fs.uni-lj.si in prosiš za vprašalnik za VPD, ga izpolniš pošlješ, nazaj v pregled, in posreduješ potrdilo o opravljenem tečaju VPD na peskovnik@fs.uni-lj.si.

4. Podpišem člansko zaobljubo:

Oglasi se v Peskovniku in jo podpiši. Alternativno si jo prenesi tukaj: Članska zaobljuba, in jo pošlji na naš email: peskovnik@fs.uni-lj.si

Glede dodatnih vprašanj glede razpisa ali članstva v Peskovniku nas kontaktirajte na peskovnik@fs.uni-lj.si.